004

Oprava čerpadla posilovače řízení. Co to znamená?

Je to spolehlivá alternativa k drahým novým dílům a jelikož víme, že pro vozy "Škoda Fabia" , "Seat Cordoba a Ibiza" a pro "VW Fox, Lupo a Polo" se již nová KOYO čerpadla nevyrábí, postavili jsme se této problematice.

Definice naší práce - Repasování

Jedná se o systematický proces, uvést staré zařízení zpět do původního stavu. Aby byla zajištěna funkčnost a kvalita je zařízení v konečné fázy podrobeno detailní zkoušce . Snažíme se zákazníkům poskytnout nejlepší komponenty na trhu a nejlepší službu. Zaměřili jsme se na vlastní vývoj elektronických součástí. Užíváme výhradně originální náhradní díly. Opravená čerpadla posilovače řízení mohou být často spolehlivější než nová, protože nové díly často obsahují vadné komponenty, které způsobyly selhání čerpadla. Prosím, mějte na paměti, že někdy ne všechny komponenty mohou být opraveny. Pokud Váš dil nelze opravit, nabídneme Vám náhradní díl. Ten může mít vyšší cenu. V případě, že vzniknou dodatečné náklady, budeme Vás nejprve kontaktovat, abychom získali Váš souhlas. Pokud si náhradní díl nepřejete, nebo není-li náhradní díl skladem, vrátíme Vám kupní cenu a Váš díl zašleme na naše náklady zpět.

Výměna dílu

Dostanete zde obzvlášť kvalitně zrekonstruovaný náhradní díl. Jedná se o repasované čerpadlo posilovače řízení, které je technicky téměř k nerozeznání od nového dílu a jeho trvanlivost často překročí originalni dil, jelikož slabiny výrobce mohly být odstraněny. Podmínka prodeje je vrácení starého dílu. Vratný kus nesmí být mechanicky poškozen nebo deformován. Nesmí být poškozeny konektory nebo plastová nádobka. Díl musí být kompletní. Povrchové poškození vratného kusu je třeba předem hlásit. Protože chceme nabídnout co nejlepší služby, uvítali bychom Vaše připomínky a návrhy. Napište nám.